اولین سایت آگهی کاملا رایگان ایرانیان جهان : ثبت آگهی در لونو کاملا رایگان می باشد

رایانه:::-خدمات شبکه::انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.
یگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter

ارسال آگهی: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲ و ۲۴ دقیقه
اکسین تلکام
تلفن : 021-88851270

مشخصات آگهی

ایمیل:lono.ir
نام: اکسین تلکام
تلفن: 021-88851270
آیدی:amiralipoor
انقضا:۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲ و ۲۴ دقیقه
آدرس: تهران موقعیت:تهران
تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیا شرقی، پ 12، واحد 8
سایت: http://oxintelecom.net/
بازدید: 297 بار

بازدید از کلیه آگهی های اکسین تلکام
کلید واژه های مطلب :

تماس با آگهی‌دهنده (اکسین تلکام)

تازه‌های رایانه (بخش رایگان)

آگهی های ویژه ی -خدمات شبکه

Oxin MM OTDR OTA-170
دستگاه OTDR برای کابل MM مدل OTA-170 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
Oxin Fiber Optic Wall Box
باکس دیواری فیبر نوری ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
توزیع کننده انواع تجهیزات شبکه مودمADSL
فروشگاه شبکه پیشرو ارائه دهنده انواع تجهیزات شبکه پسیو و اکتیو و سرور HP , Supermicro dlink-TPlink-Micronet-Linksys-Cisco-HP- Supermicr...
88942519
Mani Ramezannia ,
stars
RouterBoard Mikrotik CCR1016-12G
RouterBoard Mikrotik CCR1016-12G مشخصات فنی روتربرد میکروتیک (RouterBoard Mikrotik CCR1016-12G) Product code: CCR1016-12G CPU nominal frequency: 1.2 GHz CPU core count:...
07136211215
پارس جهش , شيراز
stars
فروش نانو استیشن - پاور استیشن
**********شرکت سیگنال شبکه*********** شرکت سیگنال شبکه تامین کننده تمامی تجهزات ذیل با بهترین قیمت و گارانتی و خدمات پ...
88896485-6
سیگنال شبکه , تهران
stars
Oxin SM OTDR OTA-150
دستگاه OTDR برای کابل SM مدل OTA-150 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
راه اندازی شبکه - پشتیبانی شبکه
شرکت ارتباط پویای راسپینا راه اندازی شبکه و عقد قرارداد پشتیبانی استفاده از شبکه های کامپیوتری در سالهای ا...
88108229 , 88108230
شهریار محمدی ,
stars
Oxin E1/Datacom Transmission Analyzer ETA-801
تستر مخابراتی مدل ETA-801 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
نماینده رسمی انتن های کنبوتنگ در ایران
سیگنال شبکه شرکت سیگنال شبکه کاملترین مرکز فروش انواع آنتن های وایرلس مفتخر است انواع آنتن های وایرلس را با ب...
88896485-6
سیگنال شبکه , تهران
stars
Oxin Visual Fault Locator FLS-400
قلم نوری مدل FLS-400 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars

آگهی های ویژه ی رایانه

LONO.IR
قابل توجه تمامي دوستان و عزيزان کنکوري و اشخاصي که مستقيم يا غير مستقيم با مقوله کنکور در ارتباط هستند. مجموعه...
09145502683 - 09145502683
koonkoori96 koonkoori96 , تمامي استان ها
۱۳۹۵/۹/۱۸
stars
LONO.IR
با سلام طراحی سایت 24 ساعته طراحی سایت 24 ساعته ما بر اساس اینکه کد های آماده انواع سایت ها را در طول زمان و تج...
09016144008
وی پی کینگ , تهران
۱۳۹۴/۸/۹
stars
LONO.IR
فروش 02186083705 انواع قاب عکس ديجيتالي کيم کالا تلفنهاي ثابت جهت فروش : 02186083705 و 02186081142 موبايل : 09120132883 و 0912075...
09120132883 -
فروشگاه اینترنتی کیم کالا , تهران
۱۳۹۵/۹/۵
stars
LONO.IR
ثبت دامنه های ملی و بین المللی فروش سرویس میزبانی (هاست) سی پنل سرویس میزبانی دایرکت ادمین از آمریکا با وب سرو...
09127111540 - 66491299
کاج هاست ,
۱۳۹۲/۷/۲۹
stars
LONO.IR
هدف ما آموزش وآشنایی با روشهای کسب درآمد در دنیای مجازیست مدیر وبلاگ : علیرضا کمالی انارکی تعدادی از عنوان ...
مراجعه به وبلاگ
علیرضا , تهران
۱۳۹۴/۱۲/۱
stars
LONO.IR
اسپيكر water dancing 75,000 تومان • صداي بلند و شفاف با يك اسپيكر منحصر به فرد • طراحي منحصر به فرد و بسيار خلاقانه ...
??? - ???????? - 09904592718
بهین لوکس , تمامي استان ها
۱۳۹۵/۹/۱۷
stars
LONO.IR
فروشگاه شارژ مستقیم و کارت شارژ تلفن همراه ایرانسل همراه اول رایتل تالیا شارژ وایمکس پرداخت قبوض فروش گیفت ک...
09369668580
خدمات انفورماتیک ارک , تبریز
۱۳۹۳/۱۰/۱۱
stars
LONO.IR
دوستان حتما به این صفحه سر بزنید . مطمئنم خوشتون می یاد مطالبی شگفت انگیز از اعجازهای علمی قرآن
09333138265
مختار عثمانی ,
۱۳۹۳/۵/۲۲
stars
LONO.IR
بانک 1590 ايميل تضميني و فعال مهر ماه 95 اين بانک در تاريخ 1395/08/28 بروز شد اين بانک شامل فايل اکسل ايميل ع...
07153526879 - 09366274399
emailiran شعاعی , فارس
۱۳۹۵/۸/۳۰
stars
LONO.IR
اسپيكر water dancing وضعيت کالا: موجود 75,000 تومان صداي بلند و شفاف با يك اسپيكر منحصر به فرد طراحي منحصر به...
??? - ???????? - 09905492718
بهین لوکس , تمامي استان ها
۱۳۹۵/۹/۱۶
stars