"/> انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) - لونو|درج آگهی رایگان |آگهی اینترنتی رایگان, نیازمندیها - -خدمات شبکه
اولین سایت آگهی کاملا رایگان ایرانیان جهان : ثبت آگهی در لونو کاملا رایگان می باشد
ربات تبلیغات در اینستاگرام

رایانه:::-خدمات شبکه::انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.
یگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter

ارسال آگهی: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲ و ۲۴ دقیقه
اکسین تلکام
تلفن : 021-88851270

مشخصات آگهی

ایمیل:lono.ir
نام: اکسین تلکام
تلفن: 021-88851270
آیدی:amiralipoor
انقضا:۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲ و ۲۴ دقیقه
آدرس: تهران موقعیت:تهران
تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیا شرقی، پ 12، واحد 8
سایت: http://oxintelecom.net/
بازدید: 355 بار

بازدید از کلیه آگهی های اکسین تلکام
کلید واژه های مطلب :

تماس با آگهی‌دهنده (اکسین تلکام)

تازه‌های رایانه (بخش رایگان)

آگهی های ویژه ی -خدمات شبکه

معتبرترین مرکز پخش محصولات تلبس TELLABS
اخطار : (***مراقب تجهیزات تقلبی و دست دوم موجود در بازار شبکه باشید ***) شرکت مبتکر موج سوم , به استناد رزومه درخشا...
021 - 88929259 - 61
شرکت مبتکر موج سوم ,
stars
روتربرد وایرلس میکروتیک RB911G-5HPnD
روتر RB911G-5HPnD یک روتر برد با ابعاد کوچک است که برروی آن یک کارت وایرلس داخلی با فرکانس 5GHz و یک پورت گیگابیت اترنت ...
07136211215
پارس جهش , شيراز
stars
Fiber Identifier اکسین مدل OFI-300
"Fiber Identifier اکسین (oxin) مدل OFI-300 فروش Fiber Identifier اکسین مدل OFI-300 با بهترین قیمت و کیفیت"
02188902387
کیمیا ارتباط مبین , تهران
stars
E1/Datacom Transmission Analyzer اکسین مدل ETA-801
"تستر مخابراتی E1/Datacom Transmission Analyzer شرکت اکسین گروپ (oxingroup) مدل ETA-801 یکی از بهترین تسترهای مخابراتی ساخت اروپا م...
02188902387
کیمیا ارتباط مبین , تهران
stars
IT,تجهیزات شبکه و کابل
شرکت توسعه و فناوری داتام نماینده رسمی فروش محصولات دت وایلر سوئیس مشاوره،نصب و راه اندازی شبکه های مح...
88922740-1 (6)
سپیده بابایی , تهران
stars
  پایانه ویدئوکنفرانس پلی کام Polycom HDX7000
بررسی پایانه ویدئوکنفرانس پلی کام Polycom HDX7000 HDX7000 مدل میانی در سری HDX می باشد. ساختار اچ دی ایکس 7000 بر اساس معیار ...
09122657259
sorayya ebrahimi , تهران
stars
Oxin Optical Talk Set OTS-6000
تاک ست مدل OTS-6000 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
Fiber Oscope اکسین مدل OFM-100
"میکروسکوپ فیبر نوری Fiber Oscope شرکت اکسین گروپ (oxingroup) مدل OFM-100 یکی از بهترین میکروسکوپ های فیبر نوری ساخت اروپا...
02188902387
کیمیا ارتباط مبین , تهران
stars
روتر میکروتیک CCR1036-12G-4S-EM
Cloud Core Router Mikrotik CCR1036-12G-4S-EM روتر CCR1036-12G-4S-EM روتری فوق العاده است که به یک پردازنده 36 هسته ای مجهز بوده و قدرتی باو...
07136211215
پارس جهش , شيراز
stars
فروش ویژه کابل فیبر نوری
شرکت همسو ارتباط باختر با 8 سال سابقه ، با هدف ایجاد یک شرکت تخصصی در زمینه شبکه های دیتا و ارائه برترین خدمات م...
021 - 44033946 - 44606228
محمدرضا آژم ,
stars

آگهی های ویژه ی رایانه

LONO.IR
شرکت آی نت از بزرگترین مجموعه ها در زمینه ارائه خدمات شبکه ای به صورت محلی (Local) و جهانی (Internet) بوده که سطح وسیعی ...
22925288-9
شرکت آی نت ,
۱۳۹۲/۶/۱۴
stars
LONO.IR
انواع چیپست برای شارژ کارتریج پرینتر و فتوکپی مدلهای HP - SAMSUNG -SHARP -MINOLTA- XEROX- TOSHIBA - LEXMARK-EPSON موجود میباشد. تمامی چی...
09121032942
کاوه ,
۱۳۹۲/۷/۲۹
stars
LONO.IR
پوست کن سيب زميني دستگاه پوست گير سيب زميني يک دستگاه کار امد بوده و در رستوران ها و آشپزخانه ها استفاده مي شو...
02156696228 - 09305075486
استیل ایران زمین , تهران
۱۳۹۵/۹/۲۳
stars
LONO.IR
(( اپلیکیشن تلفن همراه می تواند شما را سریعتر و ارزانتر به هدفتان برساند)) شرکت عصرنقره ای با سال ها تجربه در زم...
05136089654
عصرنقره ای , مشهد
۱۳۹۵/۸/۲۴
stars
LONO.IR
اره استخوان بر با دارا بودن تيغه هاي انادايز شده قادر به بريدن انواع استخوان و گوشت منجمد در اندازه هاي مختلف م...
02156696228 - 09305075486
استیل ایران زمین , تهران
۱۳۹۵/۹/۱۷
stars
LONO.IR
بهترين مارک سرويس ماهيتابه و قابلمه چدني اصل 09120132883 لايف اسمايل بهترين قابلمه براي پخت و پز سرويس تابه و قاب...
09120132883 -
فروشگاه اینترنتی کیم کالا , تهران
۱۳۹۵/۹/۵
stars
LONO.IR
بنام ایزد یکتا آرین : سیستم ناب معامله گری در بازار مالی ایران (بورس ، فرابورس و سایر بازارهای مالی) سلام دوست...
09153215002
محمد قاسمی , مشهد مقدس
۱۳۹۵/۹/۶
stars
LONO.IR
بانک 6000 ايميل تضميني فعال 95 اين بانک در تاريخ 1395/08/27 بروز شد فروش به تعداد محدود http://email775.ir/post/2 email775.ir ...
07153526879 - 09366274399
emailiran شعاعی , فارس
۱۳۹۵/۸/۳۰
stars
LONO.IR
HP Proliant DL120 Gen9 HP Proliant DL120 Gen9 یک سرور از کلاس اقتصادی می باشد که با اندازه یک یونیت ارائه شده است. این سرور ترکیبی ا...
88171774
افزار پرداز اسپاد , تهران
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
stars
LONO.IR
طراحی سایت سئو وبهینه سازی وب سایت <a href="http://persiancomputer.net/" >طراحی سایت</a>
09366183199
persiancomputer.net ,
۱۳۹۵/۸/۲۰
stars