اولین سایت آگهی کاملا رایگان ایرانیان جهان : ثبت آگهی در لونو کاملا رایگان می باشد

رایانه:::-خدمات شبکه::انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.
یگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter

ارسال آگهی: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰ و ۲۹ دقیقه
اکسین تلکام
تلفن : 021-88851270

مشخصات آگهی

ایمیل:lono.ir
نام: اکسین تلکام
تلفن: 021-88851270
آیدی:amiralipoor
انقضا:۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲ و ۲۴ دقیقه
آدرس: تهران موقعیت:تهران
تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیا شرقی، پ 12، واحد 8
سایت: http://oxintelecom.net/
بازدید: 666 بار

بازدید از کلیه آگهی های اکسین تلکام
کلید واژه های مطلب :

تماس با آگهی‌دهنده (اکسین تلکام)

تازه‌های رایانه (بخش رایگان)

آگهی های ویژه ی -خدمات شبکه

Fiber Identifier اکسین مدل OFI-300
"Fiber Identifier اکسین (oxin) مدل OFI-300 فروش Fiber Identifier اکسین مدل OFI-300 با بهترین قیمت و کیفیت"
02188902387
کیمیا ارتباط مبین , تهران
stars
رادیو وایرلس میکروتیک RBSXT5nDr2
رادیو وایرلس میکروتیک RBSXT5nDr2 Wireless Radio Mikrotik RBSXT5nDr2 رادیو وایرلس میکروتیک SXT Lite5 (مدل RBSXT5nDr2) یک دستگاه وایرلس کا...
07136211215
پارس جهش , شيراز
stars
Oxin Light Source OLS-600
لایت سورس مدل OLS-600 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
طراحی و راه اندازی شبکه
o نصب و راه‌اندازی شبکه از طراحی تا استقرار و مدیریت. o مشاوره در طراحی، خرید، استقرار و مدیریت شبکه و مراکز دا...
021-88851925
تجارت سرور ماندگار , تهران
stars
فروشگاه دیدی داشت
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه آنلاین دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه ت...
02188198183
dididasht , تهران
stars
روتر میکروتیک CCR1036-12G-4S-EM
Cloud Core Router Mikrotik CCR1036-12G-4S-EM روتر CCR1036-12G-4S-EM روتری فوق العاده است که به یک پردازنده 36 هسته ای مجهز بوده و قدرتی باو...
07136211215
پارس جهش , شيراز
stars
Ethernet Analyzer اکسین مدل OCT-5000
"تستر شبکه مسی Ethernet Analyzer شرکت اکسین گروپ (oxingroup) مدل OCT-5000 یکی از بهترین تسترهای شبکه مسی ساخت اروپا می باشد که...
02188902387
کیمیا ارتباط مبین , تهران
stars
فروش تجهیزات زیکو با گارانتی * نت تک
شرکت نت تک به عنوان نماینده رسمی فروش مراکز تلفن(IP PBX) با برند زیکو (zycoo) در ایران و امارات ، تجهیزات ذیل را که شام...
021 88716663
mehdi ,
stars
فروش داکت ساده
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars
فروش پیگتیل فیبر نوری
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars

آگهی های ویژه ی رایانه

LONO.IR
تعمیرات تخصصی لپ تاپ با کادر متخصص تعمیر لپ تاپهای Apple,Sony,Hp,Asus,Dell,Toshiba,Acer,Msi ,Giga, Samsung,Fujitso Siemens,Compaq ریبال و تعوی...
09382576136
shirvani ,
۱۳۹۲/۷/۲۹
stars
LONO.IR
نماينده انحصاري و همکاري اجرايي پروژه هاي پلي تکنيک بين المللي VPEKTI ، ساختمان هاي بلند مرتبه در ايران ليفت اس...
09141077468 - 09141077468
Dokal-co %Lname% , آذربايجان شرقي
۱۳۹۵/۹/۱۶
stars
LONO.IR
مرکز فروش و تعمیرات تخصصی سرور HP تعمیرات تخصصی سرورهای hp واحد تعمیرات | افزار پرداز اسپاد|فروش سرور HP ارائه د...
88171774
افزار پرداز اسپاد , تهران
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
stars
LONO.IR
معرفی شرکت : این مجموعه در سال 1386 با اخذ نمایندگی رسمی مرکز تحقیقات و شرکت بین المللی آی تی ریسرچز (IT Researches) فعا...
021284282
احسان مرادی , تهران
۱۳۹۴/۶/۱۹
stars
LONO.IR
پایداری , سرعت و امنیت بالا جزء خصوصیات یک هاست خوب میباشد و ما این موارد را برای شما فراهم میکنیم. در اپ وب نص...
01333854475
آپ وب , تهران
۱۳۹۶/۱/۲۸
stars
LONO.IR
فروش 02186083705 انواع قاب عکس ديجيتالي کيم کالا تلفنهاي ثابت جهت فروش : 02186083705 و 02186081142 موبايل : 09120132883 و 0912075...
09120132883 -
فروشگاه اینترنتی کیم کالا , تهران
۱۳۹۵/۹/۵
stars
LONO.IR
تولید کننده نرم افزارهای مدیریتی شیوا نرم افزار مدیریت مالی شیوا نرم افزار فروش، توزیع مویرگی و انبار شیوا ن...
02177066295
شرکت دانش بنیان شیوا پردازه ,
۱۳۹۴/۶/۲۹
stars
LONO.IR
شرکت استيل ايران زمين تنها نماينده انحصاريشرکت مير ترکيه اقدام به فروش شعله دونر کباب کرده است. اين شعله ها دا...
02156696228 - 09305075486
استیل ایران زمین , تهران
۱۳۹۵/۹/۱۸
stars
LONO.IR
نرم افزار انبارداری رادیکال، براي كنترل و مديريت ورود و خروج كالاي يك شركت يا سازمان مي باشد. توجه به كنترل اطل...
09157670025
رایان پرسیس , مشهد
۱۳۹۶/۱/۲۶
stars
LONO.IR
نوین اولین ارائه دهنده امکان استفاده تحت وب و ویندوز نرم افزار حسابداری در کشور دارای کاربری آسان و پشتیبانی ...
044--32754452---32766666
اقاي مهندس لعل شهسوار , اروميه
۱۳۹۶/۵/۲۶
stars